Německého otce označili levičáci za „nacistu“, protože řekl publiku, že migrant zabil jeho syna

Německý otec, jehož syna zabili syrští migranti v roce 2017, byl vypískán a označen za nacistu levicovými aktivisty a migranty.      

V roce 2017 byl Markus Hempel, 30letý muž napaden africkými a syrskými migranty. Byl zasažen několika údery do tváře, upadl a narazil na chodník. O několik hodin později zemřel.

Údajným pachatelem byl 17letý Syřan, který přišel do Německa v roce 2015. Žalobce však v té době rozhodl, že Syřan jednal v sebeobraně proti „xenofobnímu“ útočníkovi.

Marcusův otec podal stížnost kvůli odepření spravedlnosti proti hlavnímu prokurátorovi Folkerovi Bittmannovi. Otec se také účastnil sobotního shromáždění, kde hovořil o svém utrpení, jak před rokem přišel o svého syna.

Objevili se však sluníčkářští aktivisté, skupina Antifa a migranti, a zdrceného otce vypískali a označili ho za „nacistu“.

Účastníci shromáždění oznámili, že „bavorská policie nechala demonstranty narušovat manifestaci bez jakéhokoli zásahu.“

Na tomto příkladu můžeme vidět, jak jsou pro-migrační aktivisté zaslepení, nezajímají je žádná fakta, a jdou si bezhlavě za svým cílem – zničit Evropu, v podobě, jako ji známe, za každou cenu.

Není zde článek celý?