VIDEO: Brněnský primátor za ANO Vokřál natočil volební klip. Rapuje a trsá

Voliči v Brně si mají skutečně z čeho vybírat. Zatímco kandidát ČSSD v komunálních volbách Oliver Pospíšil vylézá z popelnice a rozmlouvá s překvapenou paní, místní primátor se dal na dráhu rappera. Ve svém předvolebním klipu voličům vysvětluje, jak chce pokračovat v započaté práci a lidé by mu měli pomoci tím, že se 5. a 6.října vydají k urnám.

Petr Vokřál natočil pro občany města, kterému velí „Song jako Brno“ a rozhodně musel překvapit i svého stranického šéfa Andreje Babiše, protože ten ještě v žádném svém promo videu netančil a nepěl.

Song jak Brno

Blíží se komunální volby, ve kterých se budu ucházet o primátorský post na další čtyři roky. Rád bych dokončil změny, které se nám podařilo v Brně nastartovat. Rozhodně ale nemám v plánu vést nějakou konfrontační kampaň, byl bych mnohem radši, kdyby se mi podařilo vyvolat pozitivní náladu a úsměv. A proto je tady MC Po(Vokřál) se svým Songem jako Brno 😎 💪 Cíl tohoto hitu je jasný, odlehčit předvolební atmosféru, udělat si ze sebe trochu legraci a především apelovat na všechny Brňáky: běžte 5. a 6. října volit.✌

Zveřejnil(a) Petr Vokřál – primátor města Brna dne Středa 19. září 2018

Není zde článek celý?