VIDEO: Kandidát ČSSD v Brně číhá v popelnici. Spot, který sotva něco překoná

Volební kampaně přinášejí spoustu bizarních úkazů. Jedním se může pochlubit i brněnský kandidát za sociální demokraty Oliver Pospíšil. Nejen, že už se zapsal do paměti voličů svým sloganem o popelnicích pro děti a seniory zdarma, ale nyní se rozhodl ho i zdramatizovat. Zalezl tedy do popelnice, sehnal jednu neherečku, kameramana a začalo natáčení.

Popelnice

To si takhle náhodou sedím v popelnici, čtu naše noviny „Brno pro Brňáky“, a najednou se otevře víko. Tak jsem to paní řekl.S námi bude mít popelnice zdarma! Stejně jako její vnoučata! :-)Proč? Proč by měli senioři platit víc, než musí, když musí obracet každou korunu? Poplatek za odpad je vlastně místní daň. Proč tedy od této povinnosti neosvobodit děti a podpořit tak cíleně rodiny s dětmi? Prostě POPELNICE ZDARMA DĚTEM A SENIORŮM!

Zveřejnil(a) Oliver Pospíšil dne Středa 12. září 2018

Oliver Pospíšil připsal i pár vřelých vět:

To si takhle náhodou sedím v popelnici, čtu naše noviny „Brno pro Brňáky“, a najednou se otevře víko. Tak jsem to paní řekl.

S námi bude mít popelnice zdarma! Stejně jako její vnoučata! 🙂
Proč? Proč by měli senioři platit víc, než musí, když musí obracet každou korunu? Poplatek za odpad je vlastně místní daň. Proč tedy od této povinnosti neosvobodit děti a podpořit tak cíleně rodiny s dětmi? Prostě POPELNICE ZDARMA DĚTEM A SENIORŮM!

Není zde článek celý?