Zmatení sociální demokraté dělají kampaň, od které se spolustraníci distancují

Strana, kde levá neví, co dělá pravá. Tak by se dala popsat současná sociální demokracie. Důkazem může být i současná kampaň před komunálními volbami v Praze. Zatímco se jeden z kandidátů ČSSD snaží stát starostou i díky odmítavému přístupu k metadonovému centru v nemocnici na Bulovce, jeho kolega ho za to ostře kritizuje.

Oním kolegou Víta Cézi, který chce „vyhnat Drop in z Bulovky“ není nikdo jiný, než současný náměstek primátorky Krnáčové pro dopravu Petr Dolínek. Ten se podle svého vyjádření na Twitteru od takových slov svého kolegy z ČSSD distancuje.

„Naprosto se distancuji od teto kampaně. ČSSD lidem v problémech pomáhá, nikam je nevyhání,“ vzkázal místopředseda partaje. Začíná to tak vypadat, že si ve straně asi může každý dělat, co se mu zlíbí. Místo demokracie to však spíš připomíná chaos.

V Brně vylézá Oliver Pospíšil z popelnice, předseda Jan Hamáček si nevšiml, že nejde o celostátní volby a mluví o ochraně hranic a v Praze se perou dva členové. Tak vypadá sociální demokracie dnešních dní. Strana, která vládla a nyní se potácí na hranici naprostého krachu.

Když už museli socialisté za každou cenu jít do Babišovi vlády, mohli by se on děj alespoň něco naučit. U něj v hnutí totiž ti důležití mají číslo na Andreje a nikdo nedělá nic podle sebe, ale přesně dle rozkazu. Kampaň má tak řád a členové hnutí ANO se nehádají.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?