Autokefalitu ukrajinské církve spojili s polohou Pluta

Ukrajina obdrží tomos o autokefalitě, řídit nezávislou církev ale bude představený nynější Ukrajinské pravoslavné církve Moskevského patriarchátu metropolita Onufrij. Předpověděl to astrolog Vlad Ross, informuje o tom portál Glavred.

„Říjen bude zajímavým obdobím, což bude spojeno s polohou na obloze Pluta, planety závažných a rozhodujících situací, od samého začátku tohoto měsíce,“ vysvětlil Ross.

Podle jeho slov o tomto období mnich věštec Ragno Nero říkal: „Obrovské plameny spadnou z nebe a světlo s fialovým odstínem bude zhasnuto mnichem.“

„Vyjadřoval se alegoricky, v překladu to ale může znamenat, že mnichem je pravoslavný duchovní v Konstantinopolu — ten zhasne světlo Ruské pravoslavné církve a poskytne tomos o autokefalitě Ukrajině. Fialová barva je vždy symbolem Boží prozřetelnosti a božských sil. A právě takové světlo zasvítí pro naši zem,“ je přesvědčen astrolog Ross.

Tvrdí, že do čela nezávislé církve se postaví nejspíše nikoli patriarcha Ukrajinské pravoslavné církve Kyjevského patriarchátu Filaret, nýbrž představený Ukrajinské pravoslavné církve Moskevského patriarchátu metropolita Onufrij. „Takže výsledek tohoto boje o autokefalitu může být zcela nečekaný, Onufrij přijme autokefalitu, a tím všechno skončí. V konečném důsledku sehrají rozhodující roli velmi jemné politické nuance,“ uzavírá astrolog.


Není zde článek celý?