Co šíří Lorencová, kterou ocení Zeman? Je tam všechno: migranti, konspirace i gramatické chyby

Prezident Miloš Zeman ocení 28. října novinářku Janu Lorencovou. Jeho slovy: „bojovala proti ekonomickým zm*dům“. Paní Lorencová má ovšem i jiné kvality, které se dají velmi jednoduše najít na jejím facebookovém profilu. Je úplně plný nesmyslů, konspiračních teorií a člověk by řekl, že ji prezident ocení za přínos v oblasti obohacování internetové diskuze na Novinkách.cz.

Tak pro začátek – Lorencová byla čtyři roky poslankyní za hnutí ANO Andreje Babiše, majitele vydavatelství Mafra:

Bývalou novinářku Lorencovou nijak netrápí, že existují dezinformační weby, naopak je hojně sdílí, a to zejména proto, že podporují protiimigrační hysterii nebo šíření další nenávisti, například proti sudetským Němcům nebo Evropské unii.

U lidí, které Zeman má rád, je důležitá jejich náklonnost k Rusku. Lorencová je typickým, i když trochu prostým příkladem člověka, který skočí úplně na všechno. A tak tu máme sankce, Vladimira Putina…

Tady Lorencová akčně oslovovala představitele české zahraniční politiky, kteří hovořili se Zemanem na Pražském hradě mj. o sankcích….

A pokud nestačí Rusko, je třeba vytáhnout slovanství!

Důležitá je tu a tam nějaká konspirace. A protože Lorencová je pravá vlastenka a uvědomělá bojovnice za tradiční hodnoty a naši budoucnost, nebere při tom ohledy na pravopis.

Ale hlavní a zásadní je varovat před migranty, kteří již brzy definitivně zahubí naši civilizaci.

Lorencová se chytí vždycky každého tématu přesně jako všichni ostatní čtenáři Parlamentních listů. Chytí se na první dobrou jako Ovčáček nebo Klaus ml. Takže i u kauzy se syrskými sirotky.

A když dojdou slova, je samozřejmě možné využít obrázky!

Ale nakonec… paní Lorencová má i sebereflexi a někdy i pravdu:

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?