Krasavice z České republiky. Její půvab a roztomilost vás nenechá lhostejnými

Finalistkou soutěže Dívka České republiky 2018 se stala krásná šestnáctiletá sportovkyně z Veselí nad Moravou Sabina Múčková. Slavnostní finále proběhlo 2. října v Brně a čerstvá vítězka Sputniku poskytla exkluzivní rozhovor.

V rozhovoru usměvavá Sabrina Múčková uvádí, jak se udržuje ve formě, zejména minimálně třikrát týdně chodí do posilovny a střída cvičení s běháním.

Sabrina Múčková

©
Foto :
Sabrina Múčková

„Přešla jsem na zdravý životní styl. Chodím 3x týdně do posilovny a 3x týdně si chodím na večer zaběhat,“ prozradila Sabina. Její sportování je nezbytně doplněno zdravou stravou a je velmi přísná na svůj jídelníček. Když zrovna nesportuje, jde se projít do přírody se svým psem, což jí prospívá nejen ke zdraví, ale také i ke skvělé náladě. Dále se ráda věnuje hře na kytaru, cestování a výletům s rodinou.

Sabrina Múčková

©
Foto :
Sabrina Múčková

Mladá slečna před rokem ukončila profesionální gymnastickou kariéru. Nicméně jí to nebráni v naplnění vlastních snů o založení oddílu. „Teď je mým největším koníčkem můj oddíl GYMDANCE, kde trénuji mladé dívky ve věku 4-12let,“ pokračuje slečna Múčková.

Sabrina Múčková

©
Foto :
Sabrina Múčková

Během přípravy k soutěži současná vítězka projevila mimořádnou vůli, jelikož si vymkla kotník, navzdory tomu však pokračovala v tréninku choreografie a programu na trampolíně, i během vystoupení dokázala překonat bolest, což se jí bezpochyby vyplatilo.

Co se týče účastí v dalších soutěžích krásy, Sabrina uvádí, že jí toto prostředí nesmírně baví a k soutěžím samotným přistupuje se sportovním zájmem. „Abych pravdu řekla, tak mě ty soutěže baví… Důvod je ten, že ráda získávám zkušenosti do života, nová přátelství, ale hlavně spoustu zážitků,“ říká slečna Múčková.

Je třeba podotknout, že soutěž Dívka České republiky má nesmírně moderní a vynikající poselství. Snaží se spojením sportu a krásy propagovat aktivní životní styl, což je uvedeno na jejích stránkách. Potvrzuje to i Sabrina Múčková. Jedním z hlavních důvodů jejího výběru této soutěže bylo, že je zaměřená na přirozenou krásu a na sport. „Smysl téhle soutěže je ten, aby se dívky naučily mít se rády, takové jaké jsou. Hlavně, aby byly samy sebou a rozvíjely nejen svůj talent, ale také svůj osobní růst a zvyšovaly svoji sebedůvěru,“ pokračuje vítězka.

Sabrina Múčková

©
Foto :
Sabrina Múčková

Na závěr rozhovoru Sabrina prohlásila, že každá žena a dívka má v sobě nějaké kouzlo, které jí dělá nejkrásnější.


Není zde článek celý?