Kratinu podporují do senátu Pirk, Panenka i Ruppert: Chlap a dobrý člověk, říkají

Mezi kandidáty do senátu se objevuje i známý herec Vladimír Kratina. Jak ovšem sám upozorňuje, nemá rád sebechválu, která mu smrdí. Proto raději zveřejňuje videa, která na jeho podporu natočily známé osobnosti, jakými jsou třeba kardiochirurg Jan Pirk, zpěvák Matěj Ruppert, nebo fotbalová legenda Antonín Panenka.

„Považuji za samozřejmé, že v senátu a nejen v senátu, by měli být lidé čestní, pravdomluvní, prostě s čistým štítem. A navíc si myslím, že je velice důležité, aby člověk, který kandiduje za určitý obvod tam byl doma, aby tam prožil většinu, nebo celý svůj život,“ vysvětluje lékařská kapacita Jan Pirk. „Tak aby, jak se říká, ten region byl jeho srdeční záležitostí, protože, pak zná problémy toho regionu, problémy těch lidí a může jim mnohem lépe pomáhat. A to podle mě pan Kratina splňuje mírou vrchovatou,“ je přesvědčen.

Podpora od Jana Pirka

Mluvit o sobě je mi trapné, sebechvála smrdí. Takže dejme slovo mým příznivcům a podporovatelům.

Zveřejnil(a) Vladimír Kratina dne Pondělí 3. září 2018

„Vladimír Kratina byl pro mě od dětství asi i díky jeho filmové postavě Drtikola symbolem chlapské síly, smyslu pro spravedlnost. A jsem strašně rád, že když jsme se potom po letech osobně seznámili a stali se dobrými přáteli, tak jsem pochopil, že to tak má i ve skutečnosti, že to nebyla jenom role,“ je přesvědčen zpěvák skupiny Monkey Business Matěj Ruppert. „Takový prostě Vladimír Kratina je. A právě proto si myslím, že by takovíto lidé v politice měli být. A proto podporuju Vladimíra Kratinu, aby vstoupil do senátu. Je to dobrej chlap,“ dodává.

Po oznámení, že se budu ucházet o křeslo senátora dostávám spoustu povzbuzujících zpráv. Tahle od Matěje Rupperta mě moc potěšila. Matěji díky!

Zveřejnil(a) Vladimír Kratina dne Středa 15. srpen 2018

Jasno má i ikona pražských Bohemians a populární bývalý fotbalista Antonín Panenka. „Já znám Vladimíra Kratinu jako báječného člověka, který má i velký smysl pro humor. Také díky tomu, že už pár pátků má za sebou, tak o životě ví své a nic lidského mu není cizí a to je důležité. Takže za moji osobu, Vláďa určitě do senátu.“

Toník před pár lety taky kandidoval, takže přemýšlí o uspořádání správy našich věcí a o to je jeho podpora cennější.

Zveřejnil(a) Vladimír Kratina dne Pondělí 10. září 2018

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?