Metapolitika a black metal – pozvánka

Share on Facebook

Facebook

Twitter

Share on Google+

Google+

Share on VK

VK

Autor: E.X.

Je mi ctí pozvat všechny fanoušky black metalu, literatury a evropské reconquisty do Kyjeva na další ročník již tradičního festivalu Asgardsrei. Akce se koná 14. až 17. prosince, program je následující:

14. prosince proběhne akustické vystoupení PESTE NOIRE.

https://www.youtube.com/watch?v=kSHobAIRQBU&feature=youtu.be

15. prosince – NOKTURNAL MORTUM (Ua), GOATMOON (Fi), ACHERONTAS (Gr), M8L8TH (Ru), SUNWHEEL (Pl), DARK FURY (Pl), WEHRWOLF (Blr).

16. prosince ABSURD (De), DER STURMER (Gr), FRANGAR (It), BAISE MA HACHE (Fr), TERRORSPHARA (De), STAHLFRONT (De), NORDGLANZ (De).

Připomínat, že se jedná o největší akci tohoto druhu v Evropě, je nejspíše zbytečné, jakožto i představovat její účastníky. Zde je video z minulého ročníku:

https://www.youtube.com/watch?v=h3cwuOlNvC8

17. prosince budou mít všichni návštěvníci festivalu možnost pohovořit s kapelami PESTE NOIRE & M8L8TH, nakoupit jejich „merch“, získat autogramy nebo si poslechnout projevy na metapolitické konferenci Pact of Steel.

Konference začíná v 16:00 ve velkém sále „Domu kultury“ na ulici Boryse Hrinčenka 7, (tři minuty chůze od slavného náměstí Majdan). Vstupné je zdarma pro všechny vlastníky vstupenek na festival Asgardsrei V. Pokud jste si vstupenky ještě nezakoupili, budou k dispozici na konferenci. Pokud už jste zaplatili lístek online, můžete si lístky přímo u vchodu do budovy vyzvednout.

Během konference je domluvena přítomnost anglického překladatele. Konference bude trvat přibližně tři hodiny a bude rozdělena na tři části:

Část 1: Otevřená diskuse s PESTE NOIRE a M8L8TH – formát otázka / odpověď. Komunikace s KPN bude překládána. Ptejte se prosím pouze na promyšlené a relevantní otázky. První část by měla trvat asi hodinu; doba trvání však bude záviset na publiku.

Část 2: Následují projevy lektorů:

Igor Garkavenko (revolucionář, publicista): „Revoluce v Evropě“.

Svjatoslav Vyšinskij (filozof, autor knihy: Metaphysica Nova): „Temná hudba v temných časech“.

Olena Semenyaka (filozofka, specializuje se na konzervativní revoluci): „Aristokracie ducha a velká evropská reconquista“.

Ivan Mikhejev (publicista, politický emigrant): „Horizonty novopohanství“.

Konference by měla trvat něco přes hodinu.

Část 3: Autogramiáda a přestávka na kafe. Všichni účastníci si budou moci zakoupit tisky od projektu „RECONQUISTA“.

DŮLEŽITÉ: na konferenci bude k dispozici bohatá nabídka zboží ode všech kapel vystupujících na festivalu.

Konference má za cíl se vyrovnat zahraniční konferencím podobného formátu, jako jsou akce American Renaissance, Scandza Forum či Identitarian Ideas. Akce je skvělou příležitostí pro všechny zahraniční hosty, aby se lépe poznali a užili si společnou zábavu. Nenechte si ji ujít! V sobotu 17. prosince v 16.00 hodin tedy nashle na ulici Boryse Hrinčenka 7.

Cena za dvoudenní vstup je 50 EUR (omezeno na 1600 vstupenek).

www.facebook.com/events/2110477772525693

http://militant.zone/ar2018/

Reportáže z minulých ročníků si můžete přečíst zde:

https://deliandiver.org/2018/01/ctyri-dny-na-ukrajine-v-centru-revoluce.html

https://www.counter-currents.com/2017/12/the-dark-rebirth/

Není zde článek celý?