Moje příliš osobní zkušenost s knězem Piťhou

Tento pár je 12 let v oficiálním manželství a oba muži spolu žijí  skoro 20 let. Piťha byl hostem nejméně 15 večeří v bytě tohoto páru. Pokaždé sdílel stůl s dalšími 2 nebo 3 homosexuály, jako jsem já.

Piťhovou osobní asistentkou byla lesbička a oba byli velmi dobří přátelé s tímto homosexuálním párem. Cítil jsem se velmi nepříjemně, když se Piťha při večeři neustále, opakovaně dotýkal mé nohy a usoudil jsem, že mé obavy jsou důvodné, když mě opakovaně žádal, abych napsal úvod pro jeho tehdy nejnovější knihy.

Mezi katolickými kněžími je velmi běžné najít jiné homosexuály. Studoval jsem v katolických školách a byl jsem konfrontován s neustálým sexuálním obtěžováním některých mých kolegů. V České republice jsem se setkal s nejméně 12 kněžími v gay baru a pár z nich sdílelo intimitu mé ložnice. Jeden z mých přátel dokonce i žil s knězem jako partnerem a ten kněz je zodpovědný za souzení jiných kněží (pracuje jako kanonický soudce)… Je to, jako by se liška starala o kuře. Takže kvůli této zkušenosti jsem dospěl k závěru, že pan Piťha, jehož asistentka byla lesbička a který se mnohokrát účastnil večeří v domě zmíněného homosexuálního páru, je také gay.

Nezměnil jsem svůj názor, zejména proto, že se mě pokoušel mnohokrát zvát na schůzky v jeho domě a vždy jsem odmítl, především proto, že jsem velmi kritický vůči náboženství, ale hlavně proto, že pro mě byl jen starším mužem, který se mě snažil okouzlit.

Teď, když jsem slyšel jeho nenávistná slova a konspirační teorie o homosexuálech, mohu jen podezřívat, že se pokouší něco schovat.

Není zde článek celý?