Prezidentův úpadek: Pro Zemana je každý, kdo neakceptuje jeho chování blbcem

Prezident Zeman si opět nenechal ujít možnost ukázat svou neurvalost. Na dnešní tiskové konferenci sice z počátku působil dojmem rozpustilého staříka, ale jakmile došlo na dotazy novinářů, začal být opět „nevrlý“. Překvapivě jim sdělil, co by chtěl mít na náhrobku, ale nepřekvapivě to jsou opět urážky názorových oponentů.

„Zde leží člověk, který dokázal rozzuřit k nepříčetnosti každého blbce,“ toť epitaf, který už má Zeman vymyšlený. Pro prezidenta se zřejmě jedná o vtipnou větu, ale pouze to dokazuje, jak hluboko už hlava státu klesla. Místo jakékoliv konstruktivní kritiky už ze sebe Zeman dostane jen nadávky, nebo urážky.

Jak je vidět, Zemanova zapšklost se bude jen zhoršovat. Prezident totiž už nevynechá ani jednu možnost, kdy už se uráčí ukázat na veřejnosti, aby na někoho verbálně nezaútočil.

Tentokrát to výjimečně nebyli novináři, které bytostně nesnáší a dává jim to najevo při každém kontaktu s nimi, ale plošně všichni, kteří neakceptují jeho nepřijatelné chování, kterým dělá ostudu nejen sobě, ale celé naší zemi.

Komu se tedy nelíbí nekritický obdiv k putinovskému Rusku, mocenský pakt s Andrejem Babišem, podpora komunistů, nebo desítky prezidentem prezentovaných lží, bude na náhrobku Miloše Zemana zmíněn. Stejně jako tam bude zastoupena prezidentova mstivost, nesnášenlivost a pohrdání lidmi s odlišným názorem.

Není zde článek celý?