Soudruhu, gulag, nebo šibenice? Komunisté se svolávají k řešení volebního propadáku

Dusno u komunistů houstne. Stalinista Skála chce vykopnout soudruha Filipa z křesla předsedy. Opět. Soudruhovi Filipovi poněk ztuhl úsměv při pohledu na výsledky jeho strany v komunálních a senátních volbách. Říká se tomu propadák. Poprvé za mnoho, mnoho desítek let bolševici nebudou v zastupitelstvu Prahy, nedostali se ani do vedení Brna. Ztratily stovky mandátů v mnoha městech a obcích.

Stalinista Skála chtěl hned po volbách, aby estébák Filip opustil křeslo předsedy, které Skálovi vyfoukl na posledním bolševickém sjezdu. Filip, soudruhům také znám pod krycím jménem StB Falmer, zatím odolal. A tak jeho odpůrci svolali na příští víkend jednání svého ústředního výboru. Soudruha Filipa se asi budou ptát, jestli by raději do gulagu, nebo na šibenici. A co takhle trošku pomučit, zlámat pár kostí, rozdrtit chodidla, nebo snad strhnout nehty? To jsou přece způsoby, kterými komunisté vždy řešili pro ně zlobivé lidi. Jisté je, že Skála, neúspěšná Semelová a spol. se budou snažit zúčtovat s příliš měkkým křídlem komunistů.

Nezbývá než se radovat. Komunista Babiš vykradl komunisty a komunisté jsou na cestě do zapomnění. Přesně tam patří. A navíc se na té cestě do zapomnění ještě hádají mezi sebou. Babiš je jen otázkou času. Soudruzi, pěkně si ten svůj ústřední výbor užijte. Bude tam asi spousta legrace!

Není zde článek celý?