Demokracie prý není ohrožena. Proč se tedy firmy bojí vyvěsit billboard deníku FORUM 24?

Současná politická situace více než kdy dříve potřebuje nezávislá média. Taková, která nejsou nijak ovlivněna mocí Andreje Babiše a nebojí se popisovat jeho snahu o získání absolutní nadvlády nad Českou republikou, v níž mu pilně sekunduje prezident Miloš Zeman. Proto jsme se v redakci deníku FORUM 24 a časopisu Revue FORUM rozhodli na naši práci upozornit i pomocí reklamní kampaně. Bohužel nám několik firem odmítlo vyvěsit náš billboard. V podstatě tím potvrdily, že v naši zemi máme zásadní problém. Ten problém se jmenuje ohrožení svobody.

Strach, který panuje v naší společnosti, je stále patrnější. Arogance mocných je značná a část podnikatelů se prostě a jednoduše bojí msty, kterou očekávají konkrétně od finanční správy. Proto ani moc nepřekvapí, že se tři firmy rozhodly billboard, zachycující mocenské provázání Zemana s Babišem, nevylepit.

Není divu, mnoho firem, které se jakkoliv dostaly do křížku s českým předsedou vlády, nebo jejich majitelé o své společnosti díky Babišově nepřátelskému převzetí přišli, vědí, co to znamená, když se oligarcha rozhodne někoho zničit.

O mnoha příkladech této nepřijatelné strategie miliardáře a velkopodnikatele, který zároveň řídí naši vládu, deník FORUM 24 i časopis Revue FORUM často informuje. A právě v listopadovém čísle našeho měsíčníku představujeme dalšího člověka, který díky současné mocenské garnituře přišel doslova o střechu nad hlavou. Současně připomínáme i ty, kteří svůj boj s premiérem již prohráli.

Ukázalo se, že naše práce je důležitá pro zdravou společnost a nesmí nás v ní zastavit ani pokusy o to nás umlčet.

Reklamní kampaní, kterou právě zahajujeme, Vám chceme nabídnout předplatné časopisu Revue FORUM. Pokud si stihnete do 6. listopadu předplatit Revue FORUM, hned o týden později ho můžete očekávat ve své schránce. Zjistíte, proč jsme Babišovi tak nepohodlní a proč se některé firmy bojí být s naším webem a časopisem spojovány. Bojují totiž také za vlastní existenci, která může být díky všemocnému premiérovi ohrožena. Třeba i kvůli vylepení jednoho billboardu.

Děkujeme firmě, která se nebála naše billboardy vyvěsit. V této zemi si nemůžeme být jisti, jestli bychom jí neuškodili, kdybychom ji zde jmenovali.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?