Fotograf zachytil kalhotky nic netušící modelce a zaplatil za to

Fotoreportér Christopher Peterson si na Instagramu postěžoval, že mu zakázali publikaci snímků modelky Marthy Huntové. Píše o tom The New York Post.

Vyfotografoval modelku během tradiční show Victoria’s Secret. Šla k autu a vítr ji zdvihl sukni, přičemž bylo vidět zadeček. Právě tento okamžik Peterson vyfotil, uvádí The New York Post.

Příští den na Instagramu zveřejnil komentář, ve kterém zkritizoval „pokrytectví“ modelky. Podle jeho mínění žena, která obecenstvu ukazuje své tělo v prádle, nemá protestovat proti obnaženým snímkům reportéra. Komentář doprovodil ustřiženou fotkou, na které nejsou vidět obnažené části těla Huntové.

​„Marthe Huntové se po show Victoria’s Secret stalo totéž, co Marilyn Monroe. Její agentura mi pohrozila soudem, když tyto fotky zveřejním, poněvadž jde o zásah do soukromého života, který škodí její reputaci,“ napsal.

Uživatelé internetu začali přesvědčovat autora, že ženy mají právo samy rozhodnout, kdy a komu ukázat své tělo. Po četných kritických poznámkách Peterson svůj komentář odstranil.

Zaměstnanci agentury zastupující zájmy Huntové vyvrátili informace o hrozbách, ale potvrdili, že jsou připraveni podniknout kroky, aby uhájili právo modelky na soukromý život.


Není zde článek celý?