Gigolo prozradil, jaká jsou tajná přání žen

Australan Ryan James, který pracuje v eskortu, promluvil o tom, co požadují jeho klientky. Podle deníku New York Post si všechny ženy přejí snídani do postele.

Na svých webových stránkách se tento muž prezentuje jako vždy zdvořilý a slušný gentleman a tvrdí, že na setkání s ním klientka nikdy nezapomene. Na svých stránkách zveřejnil také seznam dárků, které by mu ženy mohly darovat. Jsou mezi nimi i obleky značky Hugo Boss, boty Prada či hodinky TAG Heuer.

Nejoblíbenější službou mezi Jamesovými klientkami je údajně luxusní schůzka s večeří. Ta zahrnuje celkem šest hodin rozkoše, společně strávenou noc a poté i snídani do postele.

Muž se domnívá, že většina jeho klientek by se mohla velmi snadno seznámit s nějakým mužem v baru. Uvádí však, že ho klientky vyhledávají kvůli náklonnosti a zajímavým rozhovorům. Některé z nich jsou totiž věčně osamělé, jiné se nedávno rozešly se svými polovičkami. Vyhledávají ho ale i vdané ženy. Nejmladší klientce Jamese bylo jen 20 let. Většinou ho ale vyhledávají ženy starší třiceti let.

Předtím, než se z Jamese stal gigolo, pracoval v jedné z velkých finančních společností. Muž však tvrdí, že je nyní šťastnější a také vydělává mnohem více peněz.

James zpočátku svou práci před rodinou tajil. Nakonec se jim ale přiznal. Příbuzní nereagovali nejlépe, nicméně se k Jamesovi chovají pořád stejně.


Není zde článek celý?