Je tu nová Revue FORUM. Děkujeme vám, milí čtenáři!

Milí čtenáři!

Právě vyšlo listopadové vydání Revue FORUM. Určitě jste si všimli toho, že se zvýšila jeho cena. Spolu s tím, že se deníku FORUM 24 podařilo dostat se mezi deset nejčtenějších zpravodajských webů na českém internetu, jsme se rozhodli povědomí o nás rozšířit pomocí kampaně, a to včetně billboardů. Ukázalo se však, že některé firmy mají strach je vyvěsit. A stejně tak mají některé společnosti strach u nás inzerovat. A to jednoduše proto, že by jim podle jejich názoru mohly hrozit zásahy finanční správy.

Protože nechceme, aby za námi stáli oligarchové – jelikož právě proto jsme vznikli –, snažíme se, aby finanční prostředky pro náš web i časopis pocházely primárně od našich čtenářů. K tomu nám nejvíce pomáhá veřejná sbírka a samozřejmě také to, že si kupujete Revue FORUM. Vyšší cena nám umožní do budoucna přinášet kvalitnější obsah a ještě více informací, o kterých ostatní mlčí. 

Děkujeme vám, že nám pomáháte v naší práci pokračovat. Vaše podpora je obrovská. Děkujeme vám nejen za finanční příspěvky, ale hlavně za to, že nás čtete, šíříte naše články na sociálních sítích a posíláte nám své názory.

Jsme v tom společně a vytrváme, protože chceme žít ve svobodné, liberálně-demokratické zemi.

Ještě jednou vám moc děkujeme.

Pavel Šafr

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?