Lékařka Protopopová rezignuje na mandát. Kvůli kauze Čapí hnízdo

Dita Protopopová, členka hnutí ANO, rezignuje na svůj mandát zastupitelky na Praze 8. Právě ona je autorkou zprávy o zdravotním stavu Babišových dětí a její manžel měl být tím, kdo odvezl Andreje Babiše ml. na Krym.

„Ve svém osobním životě, ale i lékařské praxi jsem se vždy chovala podle svého nejlepšího vědomí a navíc jsem vždy ctila přísahu, kterou jsou složila a lékařskou etiku. Vždy jsem si vybírala ty nejkomplikovanější případy a těm lidem jsem chtěla maximálně pomoci. Lživé informace, které se v posledních informacích objevily v médiích, mě proto poškozují, uražejí, ale především lidsky mrzí, protože média se rozhodla parazitovat na nemocném člověku.
Do politiky jsem nevstupovala, abych ohrozila svou rodinu a tlak, který nejen na mě, ale hlavně na mé nejbližší v posledních hodinách je, je neúnosný. K dnešnímu dni jsem se proto rozhodla rezignovat na svůj zastupitelský mandát na Praze 8,“ uvedla na Facebooku.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?