Mlátička Ondráček souhlasí s Babišem. Chválí ho za přístup k Rusku

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček je, jak vidno, spokojen s premiérem Andreje Babišem a jeho pohledu na Rusko. Předseda vlády podle České televize řekl, že je špatně, že jsme se dostali do situace kvazi studené války s Ruskem a zemi nechápe jeho hrozbu. Komunisté tleskají.

„Pro mě není důležité, co pan premiér Babiš říká, ale co konkrétního dělá. On totiž často říká to, co se chce slyšet a to, co mu nabulíkují jeho PR poradci. Pak jsme i svědky toho, že se jeho slova rozcházejí s činy. V tomto konkrétním výroku s ním plně souhlasím, ale opatrně si počkám, zda to zase nebylo jen mediální plácnutí do vody. Ale je dobře, že to řekl, alespoň mu bude možné jeho slova při různých příležitostech připomínat. Jen naprostý debil nebo možná snad ještě český novinář by si mohl myslet, že s Ruskem se prostě nemluví. Oběma těmto skupinám bych doporučoval udělat si, resp. nechat si udělat, přehled návštěv, setkání a jiných kontaktů představitelů států EU, USA a Kanady a ty komparovat s naší zahraničí politikou. A nebudu ani zmiňovat, jaký to má dopad na ekonomiku naší země. Oni by to stejně nepochopili, protože u nich platí jen jediné pravidlo, a to: „Koho chleba jíš toho píseň zpívej.“,“ napsal Ondráček.

Jak se zdá, komunisté jsou s Babišem spokojení. Jako transparentní ruská pátá kolona prostě a jednoduše chtějí, aby naše země nadbíhala Vladimiru Putinovi. A Babiš se nejen tímto vyjádřením, ale zejména ostudnou cestou předsedy sněmovny Radka Vondráčka do Ruské federace staví na jejich stranu.

Vondráček se choval úplně stejně, jako kdyby do Ruska přijel například šéf komunistů Vojtěch Filip. Scházel se s lidmi ze sankčního seznamu, kritizoval česká média a jak zjistil Deník N, navštívil také koncert vojenského propagandistického sboru Alexandrovců.

Tak toto je asi ta naše zahraniční politika ve shodě s prezidentem republiky.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?