Nervózní a rozezlený Babiš: Můj syn byl na Krymu. Ale je to hyenismus

Premiér Andrej Babiš uspořádal druhou tiskovou konferenci, na které se konečně vyjádřil k současné politické situaci. Nic nového jsme se ovšem nedozvěděli a předseda vlády jen házel špínu na novináře. Babiš přiznal, že jeho syn byl na Krymu, a zároveň řekl, že Andrej Babiš mladší má schizofrenii.

Premiér řekl, že jeho syna před časem našla policie v autě na D1 a že skončil na psychiatrii. „Já jsem poprosil o převoz do Národního ústavu duševního zdraví, kde jsem se seznámil s doktorkou Protopopovou. Všechny ty sprosté konstrukce, které tady někdo vymýšlí, jsou znovu lež,“ tvrdí Babiš.

„Kdo je vybavil? Kolik to stálo peněz? To připravila rozvědka?“ očerňoval server Seznam Zprávy Babiš.

„Můj syn nikdy nebyl unesen, je to nemocný člověk a ti novináři ho ještě zneužili tak, že nevěděl, že ho někdo natáčí,“ prohlásil. „Oni si s ním mailovali a oni zveřejnili ty maily,“ komentoval práci Sabiny Slonkové a Jiřího Kubíka.

„V životě jsem nezažil takový hyenismus, jak tahle dvojice připravila svůj životní deal, že mě odstraní. To není poprvé,“ rozčiloval se Andrej Babiš. Bylo evidentní, že mu naprosto ujely nervy.

„Tito sprosťáci zpochybňují zdravotní stav mých dětí a dělají ze mě zrůdu,“ uvedl Babiš.

„Hnůj, sprosťárna, nic jiného to není,“ chrlil Babiš. „Snad si všichni uvědomí, kde to vlastně žijeme, že na základě jedné lži se spustí tento veřejný lynč,“ dodal. „To je puč Palermo!“

„Byl na Krymu a taky byl na Ukrajině,“ přiznal předseda vlády, kterého zajímá, jak Slonková a Kubík získali adresu pobytu jeho syna.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?