Peťulína M. podpořila Andreje. Jen používá stejnou fotografii jako Kelly Jean. Asi zas nějaký zázrak

Andrej Babiš se až dosud na svém facebookovém profilu mohl pyšnit ohromnou záplavou příznivců, kteří mu vyznávají svou víru a lásku a kladou v něj bezvýhradně svou naději. Občas se objevil nějaký pochybovač, který byl však záhy převálcován zástupy oddaných.

Po aféře s prázdninovým pobytem, který pro Babišova syna zařídil sympaťák Protopopov na útulném a Ruskem anektovaném Krymu a to včetně medikace, aspoň dle výpovědi Babiše mladšího, se to poněkud otočilo. Hlasy lidu najednou nejsou moc příznivé. Vytrvalci se však drží.

Mezi nimi se objevila jedna záhadná bytost, která si říká Peťulína Markvartová. Ta panu premiérovi píše: „Pane Premíere podívejte se ted najednou na tu jednotu politických paskvilů jako ODS, TOP, KDU, SPD, STAN!!! A s těmito jste chtěl do koalice?? Aspon Vám tato vykonstruovaná kauza otevřela oči s kým příště spolupracovat!!“ (Pravopis ponecháváme.)

Proč ne, když si to Peťulína myslí, ať to klidně řekne. Pořád si ještě můžeme říkat, co si myslíme. O Peťulíně máme jen jeden údaj, totiž že začala pracovat u Policie ČR, což taky nepřekvapí. Nikde není řečeno, že lidé různé víry nesmí pracovat u policie, pokud je ta víra v souladu se zákony této země.

Je tam ale jedna zajímavost, které už si lidé všimli. Peťulína Markvartová má totiž stejnou fotografii, jakou na svém Facebooku použila jako profilový obrázek jistá Kelly Jean. Má tam (tedy Kelly) i jiné fotografie, které jsou jaksi na hraně toho, co ještě Facebook snese, ale to teď není podstatné. Peťulína a Jean vypadají jako jednovaječná dvojčata. Má se za to, že na světě máme všichni nějakého dvojníka, možná i několik, jenže on i náklon hlavy, účes a pozadí jsou stejné, takže by jeden nesměle řekl, že je to jedna a ta samá fotografie.

Kelly ovšem není policistka. Píše o sobě: „Model: in the last year I have worked with a lot of people, Level up Wear and Angels The Costumiers being a couple of my favourites. If you’re interested in having me model, send me an email!“ Takže modelka. Taky se tam dočteme, že i zpívá.

Taky si chodí zaběhat. S Luckou. Stejně jako se to dělá v New Yorku.

To se jeden zadýchá a zapotí. Naše Peťulína možná běhá, ale asi nezpívá, k čemu by to taky u policie ČR bylo, ale i tak byla oceněna a pan Petr jí píše: „Jsi Krásná.“ Lucka: „Sluší ti to kotě.“ Milan: „Ahoj ses moc heska zena.“

To jistě. Ještě že je jich takových na světě víc, že. Ale nejdůležitější je, že tyto krásné („heské“) ženy, které nepodléhají smýšlení šedého davu a kampaním, Andreji Babišovi nadále věří a množí se nám po celém světě. V tom je naděje i pro malověrné.

Andrej Babiš je lidmi milován, takže jistě není třeba vytvářet nějaké falešné profily obdivovatelů. Kdo to kdy slyšel. Třeba Peťulína pracující u Policie ČR skutečně existuje, ale proč ta fotografie? Mohla tam dát koťátko, řepkový květ, čápa, pytel hnojiva, housku, koblihu nebo tam nechat takový ten profil šedého ksichtíku bez tváře, jaký s oblibou používají proruští trollové. Ale ne, Peťulína se zjevila jako Kelly.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?