Syn Karla Svobody reaguje na Babiše: Lže, táta žádnou bipolární poruchu neměl

Andrej Babiš bere reportáž Seznam Zprávy, v níž reportéři Sabina Slonková a Jiří Kubík mluvili s jeho synem, který říká, že byl unesen na Krym na přání svého otce, který jej chtěl někam „uklidit“, aby nemohl vypovídat kvůli kauze Čapí hnízdo, jako útok na své děti. Novinářům na tiskové konferenci řekl, že jeho dvě starší děti jsou nemocné a jeho dcera trpí stejnou chorobou jako populární skladatel Karel Svoboda. To ovšem ostře odmítá jeho syn Karel, který poslal ostrý vzkaz na Facebooku.

Babiš je velmi rozčílen, že se na světlo světa dostaly informace, které měly patrně zůstat v utajení. Jako obranu začal používat nemoc svých dětí. „Netušil jsem, že jednou budu komentovat zdraví mých dětí v takovéto situaci. Zpochybňovat zdravotní stav mých dětí mohou jen bezcitní fanatici,“ řekl při návštěvě Palerma. „Kdo neví o jakou nemoc jde, ať si vzpomene na Karla Svobodu,“ zmínil předseda vlády.

Tato slova ovšem naštvala Petra Klein Svobodu, syna významného skladatele filmové, populární, nebo muzikálové hudby. „Škoda že Andrej nevzal tátu taky na Krym… ty vole to je fakt silnej WTF moment. Táta žádnou bipolární poruchu neměl!,“ napsal Svoboda na svůj facebookový profil.

„Kdo je bezcitný ať soudí lid. A kdo lže a nemá záklopku ať mluví z Palerma. Když on dokáže bez podkladů říct tohle, já mohu říct, že kdo neví, co znamená mafián, ať si vzpomene na Andreje Babiše. Nevím proč to lejno hází na nás, měl by si ho strčit zpátky do pr*ele,“ dodal ostře syn Karla Svobody.

Není zde článek celý?