Tohle je Andrej Babiš. Zametl s vlastním synem. Měl by odstoupit

Přísahal na zdraví svých dětí a lhal. Mnoho lidí to zvedlo ze židle. Jenomže to je jen kapka v moři chování premiéra Andreje Babiše, člověka, který se na své ceste k moci nezastavuje, ani když mu do cesty vstoupí jeho vlastní rodina. Přesně to ukázala reportáž Sabiny Slonkové a Jiřího Kubíka na serveru Seznam Zprávy.

„Chtěl jsem chránit svou rodinu. To nejcennější, co mám,“ hřímal Babiš, když se snažil vysvětlit kauzu Čapí hnízdo v poslanecké sněmovně. Jenže pravda je evidentně úplně jiná. Premiér Andrej Babiš zničí každého, kdo mu stojí v cestě. A zničil svého vlastního syna, bývalou ženu, svou rodinu, která má nyní strach z toho, co s nimi bude. Kolik to stálo? Padesát milionů z evropských fondů.

Reportáž Slonkové a Kubíka jen dokresluje to, co může každý člověk pozorovat v posledních letech, kdy Babiše sleduje. Kdo mu nepomáhá, je dehonestován, zničen, vyhozen, je mu zabaven majetek finanční správou. Jak jednoduché.

A teď je jasno – Babišovy děti se skrývají před vlastním otcem. Lékařka, která psala jejich posudky, se podílela na jejich zastrašování. A to všechno potvrzuje Andrej Babiš mladší.

Že mnoho lidí nezastavila spolupráce s StB, nákup novin nebo desítky lží kolem kauz jako Čapí hnízdo, korunové dluhopisy nebo převzetí Agrofertu, je možné pochopit. Ovšem fakt, že premiérem České republiky je člověk, který obětoval své vlastní děti, aby ušetřil na stavbě chalupy u Olbramovic, to už chápat nelze.

Co vy na to, pane Hamáčku? Ještě pořád je účast ČSSD v koalici s hnutím ANO ve vládě podporované komunisty tou skutečnou obranou naší demokracie a právního státu? A nebo tam jen kryjete zločinecké metody Andreje Babiše?

Uvedená reportáž Sabiny Slonkové a Jiřího Kubíka je přesně ta, která má vést k rezignaci premiéra a k pádu vlády. Jinak nejsme normální demokratickou zemí.

Jestli se nyní opět nic nestane, jakkoli je jasné, že se to má stát, tak za to nemohou voliči, na které se tak často Babišův fenomén svaluje a nebo „národ“, kterému to je prý jedno, co je Babiš zač.

Může za to každý, kdo může něco udělat a neudělá, aby se naše společnost zachránila z této zcela otřesné situace úpadku.

Není zde článek celý?