Komunisté v novoročním přání velebí srp a kladivo. Jejich drzost stále roste

Před lety bylo označení komunista téměř sprosté slovo. Najednou, když se chopil vlády bývalý spolupracovník Státní bezpečnosti, roste jejich chuť se vrátit k moci i drzost, s jakou to dávají na odiv. Místo toho, aby komunistická strana byla po revoluci zakázána se v současnosti opět podílí na směřování naší země. A kam je naprosto jasné i s příspěvku na Facebooku, v němž je hlavním tématem srp a kladivo.

„Vánoce jsou svátky klidu a míru. Svátky, které jsme slavili mnoho let před příchodem křesťanství na naše území. Oslavy slunovratu a nového začátku,“ stojí na facebookovém profilu kladenských komunistů. „Všem, kteří ctí tradice a historii přejeme úspěchy, úctu druhých a respekt přátel,“ dodávají.

Je to ostuda, ale zároveň i smutná skutečnost. Dva bývalí komunisté vládnou naší zemi, a proto je možné, aby se jejich názoroví souputníci opět drali k moci. Bez KSČM by Babiš neměl svou vládu, se kterou evidentně vrací zemi do dob, kterých jsme se tak rádi téměř před třiceti lety zbavili.

Premiér ovšem zatím komunistům neřekl, že jejich režim hodlá přeci jen trochu pozměnit a v tom jeho nebude vše řídit Ústřední výbor, nýbrž oligarcha, sedící v křesle předsedy vlády. Přesto zástupci zločinecké partaje stále věří, že je vrátí to, co měli tak rádi.

Díky prezidentovi jsou naše vztahy s Ruskem obdobné jako jsme měli se Sovětským svazem, což je pro komunisty úrodná půda a navíc je hlava státu očividně nakloněna i novodobým „komančům“. Ti si to dobře uvědomují a Čechům dávají najevo, že se vůbec nezměnili, ačkoliv hlásí pravý opak a snaží se zbavit nálepky přívrženců zločinného a vražedného režimu.

Srp a kladivo byli před pár lety především terčem různých vtipů. Nyní se ovšem vrací ve své původní podobě a z toho musí každého, kdo chce bránit demokracii, zamrazit.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?