Letecká společnost skrytě zesměšnila Trumpa

Letecká společnost Air New Zealand zahájila vánoční reklamní kampaň, v níž skrytě zesměšnila prezidenta USA Donalda Trumpa, uvádí The Independent.

Ve videoklipu, který se objevil na YouTube, Santa Klaus omylem odesílá seznam neposlušných dětí novozélandskému školákovi. Když chlapec uviděl v seznamu své jméno a jména svých kamarádů, rozhodl se shromáždit děti z celého světa na „mezinárodním summitu neposlušných dětí“.

Zástupce USA dorazí na setkání v červené kšiltovce s nápisem Make Christmas Great Again (Vrátíme Vánocům bývalou velikost) ve stylu kšiltovky Donalda Trumpa Make America Great Again (Vrátíme Americe bývalou velikost).

Aby se mohli vrátit do seznamu „hodných dětí“, delegáti během summitu po řadě slibují, že budou konat dobré skutky po návratu do své země. Americký chlapec zahajuje svůj projev slovy o tom, že „vůbec není neposlušný, ale naopak je to nejpříjemnější člověk ze všech, koho zná“. V této scénce Air New Zealand dělá narážku na objevení se Trumpa na Valném shromáždění OSN, které se konalo v září.

Po slibu dítěte z Nového Zélandu, že „bude hodnější na Austrálii“, dobré skutky převažují nad neposlušností a děti slaví vítězství.


Není zde článek celý?