Ovčáček si pořídil tramvajenku, je to šikula. A pak, že umí jen nadávat

S koncem roku 2018 se ukázalo, že Jiří Ovčáček není jen nádoba plná nenávisti, hnusu a pomýleného myšlení, ale také jeden z nás. Člověk, kterého trápí starosti všedního dne, jako jsou poloprázdná lednice, každodenní výběr pořadu s Jaromírem Soukupem ke sledování, nebo cestování městskou hromadnou dopravou. Poslední trabl vyřešil hradní mluvčí dospělácky.

Jiří Ovčáček sice tvrdívá, že nemůže chodit po Praze, protože na něj útočí jeho kritici, patrně nenávistní liberálové, nebo pražští kavárníci, ale najednou se odhodlal k chlapáckému kroku. Pořídil si roční tramvajenku, což národu s patřičnou hrdostí sdělil na své oblíbené sociální síti, Twitteru.

Najednou se tak mezi poučováním, nadávkami a urážkami objevil ostrůvek normálnosti, který by od Ovčáčka málokdo očekával.

Je to velký krok pro pravou ruku prezidenta Zemana. Nyní už bude moci cestovat po hlavním městě, stejně jak to dělá převážná většina obyvatel hlavního města.

Proč se k tak odvážnému činu rozhodl Ovčáček ve svých 39 letech není jasné. Snad se hlava státu nehodlá poroučet z Hradu a chudáka Jiřího nechat na pospas nebezpečím života téměř svéprávného muže.

Není zde článek celý?