Senátor Doubrava: Kéž by bylo možné vyčlenit Prahu, aby byl v republice pokoj

Senátor Jaroslav Doubrava cítí, že není v republice klid. Může za to Praha. Panu senátorovi, dlouholetému členovi KSČ, který nyní sedí v Parlamentu za Severočeši.cz by se líbilo, kdyby byla Praha vyčleněna z České republiky. Dokonce mu to navrhla jedna paní. „Vyřvávalo se především v Praze. Již jsem řekl, že se na mne obrátila jedna paní, abych inicioval vyčlenění Prahy z republiky a bude v republice pokoj. Kéž by to bylo možné,“ řek Doubrava v rozhovoru pro své oblíbené dezinformační Parlamentní listy.

K otázce ohledně protestů proti Babišovi ještě dodal, že protesty proti premiérovi jsou placeným sportem. Dále Doubrava hází v rozhovoru klasické termíny pro lidi jako je on. Takže: Pražští řvouni, sluníčkáři, Soros, vlastizrádce není Zeman, ale ti, kteří si přejí jeho odchod a tak dále. Známý proruský aktivista Doubrava má totiž bohatý slovník.

Mimochodem, jeho velmi zajiímavý nápad s vyčleněním Prahy z ČR není zcela originální. Kovaný bolševik, otec poslance KSČM Zdeňka mlátičky Ondráčka prohlásil, že Prahu měli komunisté v roce 1989 oplotit a nechat vychcípat. Pak by žádná revoliuce nebyla.

Pan senátor patří s výše uvedeným poslancem Ondráčkem mezi skupinu lidí označovanou za agenty Kremlu v tuzemském Parlamentu. Podporují okupaci Ukrajiny Rusy. V rozporu s oficiální politikou České republiky jezdí opakovaně na Krym. Oficiální vláda Ukrajiny proti jejich výletům opakovaně protestovala. Naopak ruská propaganda jich hojně využívá. Okupaci části Ukrajiny se snaží Rusové legitimizovat tím, že uvádějí, že Krym navštěvují politici ze země EU a NATO. Doubrava a spol. tak dělají ČR obrovskou ostudu a Rusku milou službu.

Doubrava je velmi zdatným šiřitelem konspiračních teorií a lží. Došel tak daleko, že Ministerstvo vnitra před časem muselo vydat varování, že senátor Doubrava lže. Většinu svého času v Parlamentu však budí smích. Například vydal vážné varování, že Amerika v ČR chystá revoluci. Ve válečné zóně, kde Rusové masakrují Ukrajince prý našel samé veselé lidi a nedávno varoval před tím, že EU chce zakázat písmeno Ř.

Senátor Jaroslav Doubrava, blízký přítel Zemana, obhájce Babiše a nekonečný obdivovatel Ruska. Jeho základní měsíční plat hrazení ze státního rozpočtu činil v roce 2018 75 900 Kč, od roku 2013 82 tisíc korun. Dobře investované státní peníze.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?