Uráží už i tuzemské tajné služby. Zeman mluví jako Rus Číňan zároveň

Dost možná nadešla chvíle, od kdy už můžeme naplno mluvit o Zemanovi jako o zahraničním agentovi. Indicií bylo dosud bezpočet. Včera ale překročil hranici, za kterou se vydávat nikdy neměl. Opět podrazil tuzemské tajné služby. Tentokrát BIS. Miloš Zeman zpravodajce znevážil, urazil a postavil se na stranu těch, před kterými české tajné služby dlouhodobě varují.

Miloš Zeman u svého Soukupa včera mluvil jako zástupce ambasády Ruska, nebo Číny. Nikoliv jako prezident České republiky, kterou právě Rusko a Čína neustále napadá, jak vyplynulo ze závažné zprávy BIS. Není to nic překvapivého. Zeman tak jedná dlouhodobě. Podprvé se ale odvážil drze urazit zpravodajce BIS. Po těch by podle svých slov chtěl, aby chytali islámské teroristy. To by se mu líbilo.

Aby tajné služby pátrali po neexistujících islámistech, které Česká republika zcela nezajímá a nechávali Rusy a Číňany, aby si dál dělali, co chtějí.

Když Bezpečnostní a informační služba, Vojenské zpravodajství, ministr zahraničí, bývalý náčelník generálního štábu a nejvýše postavený voják v NATO a další významné osobnosti varují před nebezpečným vlivem Rusů a Číňanů v ČR, možná je čas se nad tím zamyslet. O to vážnější je, že tyto závažné informace bagatelizuje jen jedna parta, komunisté, Zeman a občas Okamurovci.

Kdo má pravdu? Profesionální zpravodajci, nebo hradní stařec, kterému kampaň platili pravděpodobně Rusové a komunisté, kteří naši zemi už jednou Rusům odevzdali? A je už tohle ta chvíle, kdy můžeme otevřeně hovořit o Zemanovi jako o agentovi cizích mocností?

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?