VIDEO: Jak Kevin utíká v Praze před Rusy vidělo už 1,3 milionu lidí. Tvůrce chystá něco velkého

Vánoční video o tom, jak Kevin z filmů Sám doma utíká v Praze před Rusy a pomáhá mu Donald Trump vidělo za necelý rok už 1,3 milionu lidí. Tvůrcem je Michal Orsava, který už má za sebou například Toma Hankse v Brně nebo Davida Hasselhoffa na dálnici D1. Propracované video, které se stalo hitem loňských Vánoc, zachycuje Kevina v Praze, kde uniká před agenty Ruska, které na něj poslal Vladimir Putin. Kevina však hodlá zachránit Donald Trump. Dokonce za ním přiletí do našeho hlavního města.

Tvůrce před několika dny prozradil, že na letošní Vánoce chystá další „kousek“. Tentokrát by měl být ústřední postavou Harry Potter. Hádankou zatím je, kdo bude ve videu Lord Voldemort, největší zlo široko daleko. Z tohoto teaseru je jasné, že o roli „bojuje“ Miloš Zeman a Andrej Babiš. Harry Poter bojující s tuzemskou politickou scénou by měl být zveřejněn v nejbližších dnech.

Další starší video, které uvádí Kevina do českých reálií, je toto, se strašidelným Milošem Zemanem a Jiřím Ovčáčkem. Klip nepochází z dílny Michala Orsavy.

Není zde článek celý?