VIDEO: Zaplněná hala v Ostravě zpívá s Pokondry písničku o Babišovi a jeho synovi

Těžkej Pokondr a koncert v Ostravě. | FOTO: FB

Ostrá skladby dua Těžkej Pokondr s názvem Schízy má velký úspěch. Píseň kapela představila před několika dny, následně se uskutečnil koncert v zaplněné hale v Ostravě. Tam skladbu inspirovanou bizardním děním okolo Andreje Babiše a únosu jeho syna na Krym zpívaly tisíce lidí. Duo Roman Ondráček a Miloš Pkorný zveřejnilo toto video. Ke skladbě jede projekce fotek Andreje Babiše mladšího a staršího.

„Schízy poprvé před lidma v Ostravě. I když tady vyhrálo ANO, tak to všichni přijali pozitivně, díky Ostravo, tady jsme vždycky jako doma. Všem hezké a klidné Vánoce,“ okomentovali video Pokondři. Pod záběry mají pouze pozitivní a pochvalné komentáře. Stejně tak, jako když Pokondři zveřejnili klip k písni, lidé píší i teď obavy, aby na kapelu nepřišla kontrola z finančáku.

Nejde o první politicky laděnou skladbu tohoto dua. Výrazný ohlas měla také píseň Kretén. V klipu byl napodoben Donald Trump, Jiří Ovčáček, nebo Andrej Babiš.

Hvězdné moderátorské duo Roman Ondráček a Miloš Pokorný, odešlo před rokem z rádia Frekvence 1, protože jim jejich tehdejší nadřízený podle jejich slov zakázal pozvat jako hosta Jaroslava Kmentu, investigativního novináře, který v knize Boss Babiš a mnoha článcích popisuje minulost i součastnost předsedy vlády.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?