Babišův primátor má služební auto za milion s SPZ na míru. Takhle se „maká“

Primátor Děčína Jaroslav Hrouda umí žít. | FOTO: Twitter

Vzpomínáte na doby, kdy se Andrej Babiš vychloubal, jak ušetřil na ministerstvu financí peníze, když omezil výdaje na kancelářský materiál? To byly časy. Tehdy se majitel hnutí ANO ještě alespoň tvářil, že on a jeho lidé chtějí vést úřady, které pod ně spadají s péčí řádného hospodáře. Nyní už je ovšem nejspíš čas ukázat pravou tvář a přestat hrát s voliči hru na dobroděje, kteří zařádí, že „bude líp“.

Co jiného si lze totiž myslet o novém primátorovi Děčína, který vyšel z loňských komunálních voleb, Jaroslavu Hroudovi z hnutí ANO. Ten, aby ukázal, jakým mocipánem ve městě se zhruba padesáti tisíci obyvateli je, nechal si na své služební auto v plné výbavě, které magistrát bez soutěže pořídil za více než jeden milion korun, umístit SPZ, ukazující, komu vozidlo patří. Má na své značce napsáno PRIMATOR.

Aby toho frajírkování za peníze občanů nebylo málo, před děčínským magistrátem stojí i Hroudův osobní vůz, který zase o svém majiteli praví, že je „bestie“.

Zajímavých espézetek si všiml i starosta Kolína Vít Rakušan. Na svém facebookovém profilu to poté glosoval. „Když vidím toto, tak mi to připomene kolínské dávné časy. Tady měla radniční parta SPZ plnou jedniček a dvojek,“ zavzpomínal první místopředseda STAN.

Když vidím toto, tak mi to připomene kolínské dávné časy. Tady měla radniční parta SPZ plnou jedniček a dvojek. Ale…

Zveřejnil(a) Vít Rakušan dne Sobota 5. ledna 2019

„Ale musím uznat, primátor za ANO v Děčíně (jo, toho ANO, co šlo do politiky s protikmotrovskou rétorikou) tomu dal fakt novou úroveň (jeho služební a soukromý vůz). Tohle mi prostě hlava nebere. To je tak moc hloupý a směšný…,“ dodal Rakušan na sociální síti.

Není zde článek celý?