Jedna z uživatelek Instagramu vytváří „spolek příšerek“

Uživatelka Instagramu Ida S., která je majitelkou účtu s názvem idascreatures, zveřejňuje na své stránce vtipné fotografie domácích mazlíčků. Kočky, psi, a dokonce i papoušci, se s pomocí Photoshopu mění v příšerky.

Ostatní uživatelé Idě sami posílají fotografie svých mazlíčků. Ta se snaží zapojit svou fantazii a poté se pokusí vytvořit sice vcelku strašidelné, ale zároveň okouzlující a vtipné bytosti. Sama tvůrkyně těchto příšerek se na svém Instagramu zeptala svých sledujících: „Připadají vám tyto bytosti milé nebo jsou vaší noční můrou?“

Uživatelům se Idin nápad tak moc zalíbil, že sama tvůrkyně přiznává, že už objem nabízených fotografií nezvládá. Spousta lidí by totiž chtěla vidět, jak by jejich mazlíček jako zábavná příšera vypadal. Idě o tom píšou do komentářů na její stránce. Dnes má Ida na Instagramu asi 10 tisíc sledujících a její stránky na Facebooku se líbí zhruba 3,5 tisícům uživatelů.

„Dostávám více než 100 žádostí denně. (…) Tak se prosím nezlobte, pokud svého mazlíčka na mé stránce neuvidíte,“ dodala Ida S.


Není zde článek celý?