Mlátička Ondráček by prý chtěl „vyprat žrádlo“ Petříčkovi. Obušek má v záloze

Fanoušek ruských okupantů Ukrajiny a poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Zdeněk Ondráček, též nechvalně známý jako bolševická mlátička z roku 1989, si na Facebooku postěžoval, že ministr zahraničí Tomáš Petříček odešel z interpelací. Ondráček mu prý zrovna chtěl „vyprat žrádlo za kecy na Ukrajině“.

Mlátička dnes vydal tento neuvěřitelný post: „Přátelé,
je čtvrtek tedy den interpelací na ministry. Byl jsem připraven vyprat žrádlo ministru zahraničí Petříčkovi za jeho kecy na Ukrajině a podporu tamního režimu velebícího zločince Stapana Banderu. Jenže pan ministr se z jednání omluvil a nebude přítomen. Ach jo, to se pak těžko pracuje. Písemná interpelace je podle mě k ničemu protože odpověď za měsíc už nebude aktuální a bude na stole jiný jeho skandál. Nejlepší by bylo, kdyby ho pan předseda vlády vyhodi,“ napsal Ondráček.

Tak se na to podívejme. Komunisté už jsou tak drzí, že si dovolují „prát žrádlo“ ministrovi, který se jako jediný z polobolševické vlády chová relativně normálně. Co bude za rok? Za dva? Bude Ondráček psát o tom, že za kecy na Ukrajině chtěl dát ministrovi Petříčkovi přes hubu, ale ten nepřišel, tak si obušek schová na příště?

Se vstupem do vlády bolševici rostou do neuvěřitelných rozměrů. Jejich náčelník Falmer Filip vypouští jedno neskutečné vyjádření za druhým. Mlátička namísto toho, aby se do konce života omlouval a styděl někde v koutě, že tloukl lidi toužící po svobodě, dovoluje si „prát žrádlo“ ministrovi, který slušně reprezentuje svoji zemi.

Petříček na Ukrajině vystupoval dobře. Jasně se postavil proti ruské okupaci části Ukrajiny a vyjádřil podporu vládě Ukrajiny. S tím Ondráček logicky souhlasit nemůže. Patří mezi skupinku kolaborantů, kteří jezdí okupanty plácat po ramenou, hájí je a oni ho používají jako užitečnou loutku v propagandě.

Není zde článek celý?