Písničky Jaromíra Soukupa: Barrandovský všeuměl se vydal na dráhu zpěváka

Zatím to vypadalo, že majitel TV Barrandov je pouze vynikajícím moderátorem a skvělým obchodníkem. Na Silvestra se ovšem ukázalo, že v Jaromíru Soukupovi třímá daleko více talentů. V duetu se Standou Hložkem totiž naprosto zastínil známého zpěváka a dočkal se zasloužených ovací od dalších hvězd českého šoubyznysu.

Známý hit Můj čas z televizního seriálu Sanitka znají celé generace. Nikdy ho ovšem nemohly vidět v takovém podání, jako nabídla TV Barrandov v poslední den minulého roku. Generální ředitel a majitel této komerční stanice totiž uznal za vhodné obeznámit diváky se svým skrytým umem. A tak to s Hložkem pořádně rozjeli.

Sice to celou dobu vypadalo, že Soukupovi v podnapilosti vypadává text, nebo spíš, že se ho vůbec nenaučil, ale zdání klame. To by se přeci přetočilo a vše by bylo naprosto profesionální. Populární moderátor nechal svého kolegu zpěváka si užít pár minut slávy na televizi, kam se dostanou jen skutečně prominentní umělci jako Tomáš Ortel, František Ringo Čech, Ivan Vyskočil, Mojmír Maděrič, Bohuš Matuš, nebo Petr Vondráček.

Hložek ovšem musel ocenit, že to byl ale právě Soukup, kdo diktoval rytmus písně a jeho „Můj čas“ bude znít ještě dlouho v uších těch, kteří hvězdné vystoupení viděli.

Je škoda, že se Jaromír Soukup tolik věnuje politice a nenechá promluvit i své další já. Například boxerský zápas, který mu nabízel Matouš Rajmont nijak nekomentoval, zřejmě nechtěl nebohého Roberta Rosenberga v ringu zesměšnit. Byla by smůla pro celý český televizní rybníček, kdyby zůstaly některé talenty majitele TV Barrandov neobjeveny.

Není zde článek celý?