Soukup žaluje Fridrichovou, Dvořáka i ČT. Ti ale za jeho dluhy nemohou

Majitel TV Barrandov a nově i politik Jaromír Soukup chce odvrátit pozornost od svých dluhů, o nichž již dvakrát informovaly reportáže pořadu ČT 168 hodin. Místo toho, aby vysvětlil, jak se hodlá vypořádat se špatnou finanční situací, která může vyústit až v konkurz televize, mává žalobami. Za jeho špatnou finanční situaci tedy asi mohou Nora Fridrichová a Petr Dvořák.

Soukup se sice rád prezentuje jako velmi bohatý muž, který nemá problém vydávat velké finanční částky na cokoliv. Už podle programu TV Barrandov se však jasné, že se vše vyrábí „na koleni“, tedy za pár korun.

Podle zjištění České televize je však situace pro Soukupa ještě daleko nepříznivější. Dluží stamiliony a nezdá se, že by měl z čeho své pohledávky splácet. Majitel TV Barrandov to však odmítá a tvrdí, že se jedná o normální půjčky, které jsou běžné a bere si je skoro každá televize.

Ke svým, už vyvráceným tvrzením, ovšem Soukup přidává i žalobu. „Jaromír Soukup již nehodlá dále tolerovat poškozování značky a dobrého jména svého mediálního impéria ze strany České televize. A tak se rozhodl za lživé výroky žalovat jak ředitele České televize, tak podat trestní oznámení na moderátorku Noru Fridrichovou,“ stojí v tiskové zprávě TV Barrandov.

Je to už takový kolorit. Soukup, který ve svých pořadech lže jako nikdo jiný na českých televizních obrazovkách, křičí, že si někdo vymýšlí. Poté podá trestní oznámení, nebo žaloby. Tím to končí. Je to prostě jen marketing.

Soukup potřebuje být vidět, aby někdo vůbec zaregistroval, že vzniklo nové hnutí s názvem LIST. Třeba se kvůli reklamě na něj dočkáme i pořadu Žaloby Jaromíra Soukupa.

Není zde článek celý?