Stuchlík tvrdí, že je lídrem opozice v Praze. Ukázali mu v ANO výsledky voleb?

Jestli se něco nedá Petru Stuchlíkovi upřít, tak je to fakt, že je tento neúspěšný kandidát na primátora velice ambiciózní. To zřejmě imponuje i Andreji Babišovi a bývalému obchodníkovi s chudobou dává šanci se prezentovat v rámci hnutí ANO. Jen by měl Stuchlíkovi pár věcí ještě vysvětlit, protože pokud bude s veřejností komunikovat jako doteď, bude všem jen pro smích.

Hnutí ANO skončilo v komunálních volbách v hlavním městě na pátém místě. Přestože Babiš napumpoval do kampaně desítky milionů korun, zařídil svému kandidátovi na šéfa Prahy „Sousedské večeře“, kde mohl oslovit všechny, kteří byli lačni po guláši a pivu zdarma, dostalo se ANO pouze do opozice.

A v ní je podle Stuchlíkova facebookového statusu právě on lídrem. Buď tedy tento nový člen hnutí ANO neví, jak volby dopadly, nebo nezná význam slova lídr. Pokud je totiž někdo nejsilnější stranou v opozici, je to jednoznačně ODS, která celé komunální volby v hlavním městě vyhrála.

Jasně, lídr opozice v Praze tvrdý chleba má. 😀 Třeba minulý týden za mnou přijeli z Paříže na rozhovor pro veřejnoprávní rozhlas France Culture.

Zveřejnil(a) Petr Stuchlík dne Středa 30. ledna 2019

Navíc Stuchlík není lídrem ani v současné hierarchii pražské buňky Babišova hnutí.

Další, čemu se komentátoři na sociální síti u politikova příspěvku smějí, je jeho sdělení, jak těžkou má práci, protože musel dávat rozhovor pro francouzský veřejnoprávní rozhlas.

Vypadá to, že už se o sociální sítě Petra Stuchlíka nestarají lidé od Marka Prchala, jak tomu bylo před volbami, ale někdo, kdo na neprimátora zbyl. A je to vidět.

Není zde článek celý?