„Táto! Strašně se bojím!“ Média zveřejnila poslední slova zmizelého fotbalisty Saly

Fotbalista Emiliano Sala před zmizením letadla, ve kterém letěl z francouzského Nantes do waleského Cardiffu, skupině přátel odeslal hlasovou zprávu. Sala přiznal, že letadlo je ve špatném stavu. Informoval o tom argentinský list Clarin.

Argentinský fotbalista odeslal skupině přátel na WhatsAppu hlasovou zprávu, ve které přiznal, že podle něj je letoun ve špatném stavu a že se bojí o svůj život.

„Jsem na palubě letadla, které vypadá tak, jako by se teď mělo rozpadnout, a já letím do Cardiffu. Pokud za hodinu a půl ode mě nedostanete zprávu, nevím, jestli mě někdo bude hledat, protože nenajdou, ale… už vy už víte. Táto! Strašně se bojím!“ cituje list fotbalistu.

Otec fotbalisty Horacio listu potvrdil, že hlasová zpráva je skutečná.

V úterý jsme informovali, že letoun se dvěma lidmi na palubě, který letěl z Nantes do Cardiffu, zmizel v oblasti Normanských ostrovů. Francouzské úřady potvrdily, že v letadle byl 28letý fotbalista Sala.

Po 15hodinové pátrací operaci, které se účastnily britské a francouzské síly, záchranáři ve vodě našli předměty, které se dají považovat za části letounu, ale těla zatím nalezena nebyla.


Není zde článek celý?