Tento politický cestovatel nenechá na nikom nit suchou. Vostrá se ostře pustila do Štětiny

Miloslava Vostrá, poslankyně KSČM, na svém facebookvém účtu ostře kritizovala europoslance a politika Jaromíra Štětinu. Dříve portál Echo24 informoval, že Štětina bude znovu kandidovat na post europoslance, ale už za vlastní stranu (Evropa společně), kterou se rozhodl založit po rozkolu s TOP 09.

(Evropa společně — redakce) je název nového hnutí poslance Evropského parlamentu Jaromíra Štětiny. Tento politický cestovatel nenechá na nikom nit suchou. TOP 09, která jej do současných „výšin“ vynesla, se nestačí divit. Společně snad půjde jen s uskupením NATO, jehož cílem není rozhodně mírová politika. Není mu proti mysli jít společně s těmi, jež škodí, ať už v Evropě, na Ukrajině či u nás doma. Měnit názory v zášť a nenávist, v tom je vskutku mistr!“ napsala Vostrá.

Hlavním poselstvím Štětinova hnutí by se měla stát myšlenka demokratického směru České republiky a její zakotvení ve strukturách EU a NATO. Na ministerstvu vnitra musí být nové hnutí zaregistrováno nejpozději do 19. března. Volby do Evropského parlamentu mají proběhnout ve dnech 24. a 25. května tohoto roku.


Není zde článek celý?