U Moravce byl Babiš tragický. Dnes má reparát na Primě. Hodinu na vychloubání

Andrej Babiš je dnes, znovu po týdnu, hostem nedělního „diskuzního“ pořadu. Po tragickém výkonu, který předvedl před týdnem u Václava Moravce, je dnes hostem Partie na TV Prima, kde bude mít situaci podstatně jednodušší. Prima je totiž k premiérovi výrazně servilnější, než tvrdý Václav Moravec, který před týdnem předvedl velmi slušný moderátorský výkon.

Babiš se v televizi opět objeví bez oponenta, pouze s moderátorem. Je to tak proto, že prakticky kdokoliv z opozice pana premiéra v debatě vždy překonal a utloukl argumenty. Miroslav Kalousek, Petr Fiala i Ivan Bartoš. Od té doby Babiš do diskuzních pořadů přestal chodit. Opakovaně se mu totiž stalo, že se rozčílil, ječel, mluvil poloslovensky a nebyl schopen odpovídat na otázky. Teď čas od času kývne na to, že přijde, ale jen pokud tam bude sám s moderátorem. A i s tím je možná konec. U Václava Moravce neodpovídal na otázky, lhal jak malý kluk, kroutil se a předkládal zřejmě zmanipulovaná data.

To dnes na Primě to bude mít jednodušší. Dostane hodinu na to, aby řekl, jak je skvělý, jak ho lid miluje a politici obdivují. Jak vše zařídil a jak za vše špatné mohou „tradičné politické strany“. Moderátorka v „poutáku“ slibuje, že se z dotačního podvodu obviněného premiéra estébáka bude ptát na tak závažná témata jako zvýšení důchodů (aby se Babiš mohl pochválit, jak myslí na důchodce), nebo církevní restituce (aby mohl pomlouvat Miroslava Kalouska). Bude to hodina trapnosti, lží a ostudy.

Není zde článek celý?