Žena odhalila, jaký ženský zevnějšek se mužům líbí nejvíce (FOTO)

Britka z Peterborough provedla vlastní průzkum a zjistila, jaký ženský zevnějšek se mužům líbí nejvíc. Informuje o tom bulvární deník Daily Mail.

36letá Hayley Leeanna z Peterborough na internetové seznamce postupně zveřejňovala své fotografie s různým účesem a v oblečení různých stylů. Za šest měsíců žena předvedla sedm různých modelů — byla žhavou brunetkou, bloňdatou pařmenkou, sportovkyní, byznys lady. Žena zveřejnila i přísné fotky v brýlích, bez kosmetiky a nakonec pořídila fotku, která ji doopravdy vystihuje.

Nakonec největší počet uživatelů (87 lidi) na profilu zareagovalo na brunetku, ale zároveň naznačovali, že mají zájem o sex na prvním rande.

Bohatí starší muži (43 lidí) si nejčastěji vybírali blondýnku Hayley. Obvykle byli ženatí a chtěli se prostě pobavit.

Sportovkyně se líbila 25 uživatelům a většina z nich ji pozvala na rande do posilovny.

Podle Britky nejopravdovější a nejzajímavější muži (36 lidí) měli zájem, když zveřejnila fotografii skutečné podoby nebo v brýlích.

V převleku byznys lady žena zaujala pouze osm lidí. Považovali ji za intelektuálku, ale sami byli při další komunikaci nudní.

Nedávno jsme na Sputniku informovali, odkud pochází nejkrásnější ženy. Na základě soutěží Miss International, Miss Universe, Miss World, Miss Supranation a Miss Earth se na první příčce umístila Venezuela. Následovaly Filipíny a Mexiko. V první pětce se ještě umístila Jihoafrická republika a Vietnam. Česká republika ani Slovenko se nedostaly ani do první desítky.


Není zde článek celý?