Tomio Okamura se obává velkého spiknutí BIS s cílem zničit jeho vlasteneckou stranu

Tomio Okamura tuší velké spiknutí, které má údajně za cíl zlikvidovat jeho stranu.

Na svém Facebooku vydal varování: „Minulý týden mně byl předán dopis, jehož obsahem je informace, že Bezpečnostní informační služba (BIS) provádí činnost v rámci operace s krycím názvem „Vulterin“, jejíž cílem má být destrukce a následný rozpad hnutí SPD jako hlavní vlastenecké síly v ČR. V této souvislosti vyzýváme členy SPD k jednotě, a aby si dávali pozor na možné provokace, které mohu naše hnutí poškodit. S obsahem dopisu jsem seznámil předsednictvo hnutí SPD. Může to být pravda, ale může se také jednat o cílenou provokaci.“

O dopise chce informovat významné osoby, také prezidenta Zemana. Tak na tom celkem moc nesejde.

Zajímavá je ale ta výzva vlastních členů k jednotě a aby si dávali pozor na provokace. Ono je asi pro členy SPD těžké si to představit, ale z vnějšku se to jeví tak, že nejvíc kopromitujícího materiálu produkují sami členové (třeba kácením stromů na trať) a především činovníci z vedení strany. Přirozeně, na ty je nejvíc vidět. Ne snad že by měli tak provokativní myšlenky, nebo že by aspoň vzbuzovali strach jako významná síla, ale protože jsou směšní.

Poslední kompromitaci strany provedl sám předseda Okamura svým absurdním dotazem, jestli romské muzeum skutečně dostane bilion korun a co s tou částkou chce případně dělat.

Pokud jde o destrukci a rozpad strany SPD, tady se vnější temné síly nemusí ani moc snažit. Při takových osobnostech v čele si s tím nějak naše hlavní vlastenecká síla poradí sama.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?